“Ku shkon me atë gjoks?” moderatorja shqiptare habitet nga ndjekësit

Jonida Shehu ka lajmëruar rikthimin e emisionit “Soiree” në ekranin e “Top Channel”, me fillimin e sezonit të ri televiziv.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tepër pozitive dhe e gëzuar për rikthimin në punë dhe pamjen e saj të freskët.

“Rikthimi në punë pas pushimeve ka edhe kënaqësitë e veta. Dhe unë me zor e kam pritur postimin e fotos me flokët gjithë shkëlqim e nuanca te mrekullueshme”, ka shkruar ajo krahas fotos.Image result for jonida shehu

Dhe sigurisht është dikush që kapet pas detajeve të tjera në foto, dhe këtë herë një ndjekës ka komentuar gjoksin e moderators.

“Ok për flokun e kuptuam, po për gjoksin drras ç’a do bësh ti”, i ka shkruar ndjekësi, ndërkohë që moderatorja ia ka kthyer:

“Do filloj të vras mendjen tani. Më fute në mendime”.

Epo për gjëra të tilla mos prisni që Jonida të vrasë mendjen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *